Witamy w świecie Fadomoda!


     Nasz sklep funkcjonuje w branży odzieżowej. Dbając o jak najwyższą jakość obsługi, dobraliśmy zespół młodych, kreatywnych oraz energicznych osób. Dokładamy wszelkich starań, aby sklep Fadomoda.pl otrzymywał przychylne opinie zadowolonych klientek. Obserwujemy trendy oraz słuchamy sugestii każdej Pani, która zawitała w naszym sklepie. Stawiamy na kobiecość i wygodę, bez konieczności przepłacania. Kolekcje podzielone są na linię codzienną, sportową oraz elegancką, tak by dogodzić gustowi każdej z kobiet.

     Najważniejsza dla nas jest satysfakcja i zadowolenie klientek z udanych zakupów online. Chcemy, aby oferta była zawsze na czasie, zgodna z oczekiwaniami kobiet. Wszystko po to, aby zakupy na fadomoda.pl były łatwe, przyjemnie, bezpieczne i satysfakcjonujące. Zadowolenie klienów sklepu jest naszym priorytetem, dlatego kładziemy nacisk na jak najwyższą jakość obsługi. 

     Dlaczego warto wybrać nas? To pytanie często się pojawia. Przede wszystkim dlatego, że mamy najniższe ceny w internecie. Ponad to jakość  ubrań jest naprawdę bardzo dobra. Składy podane w opisach o tym świadczą. W końcu, nasze rzeczy nie są masowymi "ciuchami" które spotkacie w sieciówkach. Staranie wyselekcjonowane produkty trafiają do naszego sklepu aby nasi klienci mogli cieszyć się wyjątkowym, niepowtarzalnym wyglądem.  

 

 Dane firmy: 

F.H.U. "Jocker" Jacek Czapiewski

ul. BOWiD 11a, 75-209 Koszalin

NIP: 8421328707

REG: 770798600

50 1020 5558 1111 1889 1470 0273

 


Ostatnio Oglądane

Brak produktów
{literal}{/literal}{literal} {/literal}